V oblasti řešení finančních problémů se obraťte vždy na profesionály.
Potřebujete zdarma poradit?
Napište nám telefonní číslo,
zavoláme vám zpět.
+420
Můžete také využít našeho
kontaktního formuláře

Oddlužení a vyplacení dluhů Zlín


Pomáháme našim klientům v jejich obtížné finanční situaci. Nabízíme kompletní servis.

Poradíme při oddlužení


Získejte u nás kompletní servis při oddlužení. Poradíme vám, jak vyřešit vaše dluhy.

Konec s dluhy


Dostat se z dluhů není jednoduché. Obraťte se na nás a nechte si odborně pomoci.

Průběh oddlužení v praxi

Proces oddlužení, jinak nazývaný také osobní bankrot, je založen na snížení vašich dluhů až o 70 %. Zbývajících minimálně 30 % se potom splácí pomocí splátek rozložených po dobu 5 let, kdy neplatíte žádné úroky, poplatky z prodlení ani smluvní pokuty. Probíhá-li oddlužení, jsou na vás exekutoři krátcí. Věřitelé se poměrově uspokojí a vy se zbavíte všech vašich závazků. Nechte si poradit, obraťte se na Insolvence-Zlín.cz, pomůžeme vám s podáním návrhu na oddlužení.
Čtěte více

Kdo má nárok dosáhnout oddlužení

Jste-li dlužník v úpadku, máte více než jednoho věřitele a závazky déle než 30 dnů po splatnosti, můžete si požádat u insolvenčního soudu o povolení oddlužení. Oddlužení je legálním řešením vašich závazků, neváhejte a kontaktujte Insolvence-Zlín.cz, pomůžeme vám vyřešit vaši situaci.

Dluhy v rámci oddlužení

Dosáhnete-li povolení oddlužení, ještě sice nemáte vyhráno, ale získáte díky oddlužení spoustu výhod. V rámci oddlužení dojde ke snížení vašich závazků až o 70 % a navíc přestanou narůstat úroky z prodlení, smluvní pokuty i náklady exekutorů. Dluhy tak postupně splatíte a váš život se stane radostnějším.

V oddlužení nebudete bez prostředků

Oddlužení je cesta, jak se zbavit vašich stávajících závazků. Nabízíme kompletní servis, kdy učiníme společné kroky směrem k oddlužení. Zhotovíme vám insolvenční návrh a zbavíme vás až 70 % dluhů v rámci insolvenčního řízení. Díky oddlužení nezůstanete bez prostředků a dosáhnete vyrovnání veškerých závazků.
BUSINESS GOLDEN GROUP Ltd., Comp. No 043570. Přebírání textů je striktně zakázáno! Copyright © 2014 SEOcz.cz